Tego dnia w grupie Biedronek każda dziewczynka otrzymała różową koronę. Chłopcy wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach. Można było usłyszeć również taneczną muzykę.

W naszym przedszkolu 12 lutego 2021r. odbył się bal karnawałowy. Każda grupa świetnie spędziła czas na wspólnych tańcach i zabawach. Również Biedroneczki wesoło bawiły się w swojej sali.

Nazywamy się BIEDRONECZKI i jesteśmy 3-latkami!

Uczymy  się szanować zdanie innych przedszkolaków, dostrzegać i rozumieć ich potrzeby, współdziałać i zgodnie się bawić. Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera w naszej grupie jest wspaniała. Chętnie śpiewamy piosenki, bawimy się przy muzyce oraz bierzemy udział w zabawach ruchowych.  Dużo radości sprawia nam  wspólna zabawa  jak i przebywanie w ogrodzie  przedszkolnym.  Dobrze czujemy się w naszej sali, która jest kolorowa i pełna zabawek.

Nasza grupa liczy 25 dzieci  – 14 dziewczynek i 11 chłopców.