W poniedziałek, 27 września nasze przedszkole odwiedzili goście z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Pani policjantka przypomniała dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy, a panowie policjanci, wraz z psem policyjnym, zachwycili nas pokazem posłuszeństwa. W prezencie dzieci otrzymały odblaski, które pomogą im zadbać o bezpieczeństwo po zmroku.

Idzie Jesień idzie
Wielki koszyk niesie,
A co w tym koszyku???
czy wiecie, czy wiecie?

15 września - Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, pokonywania ograniczeń, zabawy i umacniania wiary we własne siły.
To dzień z historią Vashti, bohaterką "Kropki" Petera Reynoldsa - Polecamy!

Co roku, w Polsce, 20 września przedszkolaki świętują swój dzień-Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tak też było w naszym przedszkolu. Tańce, piosenki, zabawy oraz niespodzianki wypełniły czas dzieciom. Naszym kochanym przedszkolakom życzymy radości, wspaniałych przedszkolnych przygód oraz samych słonecznych dni!

Dziękujemy dzieciom i rodzicom z grupy "Krasnoludki" za zaangażowanie i udział w konkursie  matematyczno- technicznym "W krainie figur matematycznych".