Dziękujemy dzieciom i rodzicom z grupy "Krasnoludki" za zaangażowanie i udział w konkursie  matematyczno- technicznym "W krainie figur matematycznych".

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w czasie ograniczonego funkcjonowania jednostek systemu oświaty wyniki postępowania rekrutacyjnego podajemy w formie listy kandydatów przyjętych  i nieprzyjętych do naszego przedszkola. (§ 11b rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 20.03.2020 w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Dz. U. 2020, poz. 493 ze zmianami).

Szanowni Państwo!

Zgodnie z projektem Rozporządzenia MEiN w sprawie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że w dniach 29 marca do 9 kwietnia 2021r. przedszkole będzie zamknięte.

Opiekę zapewniamy na wniosek rodziców dzieci, którzy są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą lub realizują działania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Dla pozostałych dzieci będą prowadzone zajęcia zdalnie.

Ważne! Rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

Wychowawcy grup pozostaną z Państwem w kontakcie.

Barbara Karpiak

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy ZSzP nr 10 życzą Państwu pełnych spokoju i radości świąt Wielkiej Nocy, udanego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość. Niech tegoroczna Wielkanoc przyniesie chwilę wytchnienia, beztroskiego momentu spędzonego w gronie najbliższych oraz optymizmu na poświąteczny czas. Wesołego Alleluja!
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Wesołych Świąt Wielkanocnych”

Fundacja Dr Clown już 20 lat wywołuje uśmiech na twarzach chorych. W tym roku nasza placówka miała swój wkład w akcję "Wszystkiego dla chorego". Dzieci wspólnie z wychowawcami  przygotowały dla chorych kartki z życzeniami powrotu do zdrowia .