Drodzy rodzice,

Dyrektor i nauczyciele Naszego Przedszkola  serdecznie zapraszają rodziców dzieci uczęszczających i nowo przyjętych na pierwsze zebranie w nowym roku szkolnym 2021/2022.

Zebrania odbędą się:

• 01.09.2021 o godz. 16.30 – grupa KRASNOLUDKI 4-5 latki
  • 01.09.2021 o godz. 16.30 – grupa KANGURKI 6 latki ( w budynku małej szkoły)
  • 01.09,2021 o godz. 17.00 -  grupa SMERFY 5 latki
  • 02.09.2021 o godz. 16.30 – grupa TYGRYSKI 3 latki
  • 02.09.2021 o godz. 17.00 – grupa BIEDRONKI 3-4 latki

Bardzo prosimy, aby:

• na zebraniu pojawił się jeden rodzic dziecka,
  • zabezpieczyć się w maseczkę
  • przy wejściu do przedszkola zdezynfekować ręce,
  • zachować bezpieczny odstęp,
  • zabrać ze sobą długopis.

Drodzy Rodzice, bardzo prosimy o zapoznanie się z Procedurami Bezpieczeństwa Covid-19

W roku szkolnym 2021/2022 nadal obowiązuje Zarządzenie Dyrektora

Szanowni Państwo,

Dnia 1 września rozpocznie się dla państwa pociech nowy rok przedszkolny. Dla wielu dzieci będzie to zupełnie nowe doświadczenie.
W związku z sytuacja pandemiczna, jaka cały czas w naszym kraju występuje, bardzo proszę drodzy rodzice o jak najlepsze przygotowanie swoich pociech do tego dnia i następnych.
Działając zgodnie w wytycznymi MEiN, MZ, i GIS oraz mając na uwadze warunki lokalowe naszej placówki ( ciasne szatnie, niemożliwość zapewnienia dystansu społecznego) w dalszym ciągu nie będzie możliwe odprowadzanie przez rodziców dzieci do szatni przedszkolnej. Tak jak w ubiegłym roku przedszkolaki będą odbierane przez dyżurujące woźne oddziałowe i zaprowadzone do swoich sal. Odbieranie dzieci będzie przebiegało w sposób analogiczny.
Niestety z powodu trwającego w przedszkolu remontu oraz czasu pandemii nie odbędą się też otwarte zajęcia adaptacyjne z rodzicami dla nowo przyjętych przedszkolaków. Wychowawcy grup w odpowiednim czasie skontaktują się z państwem i poinformują o wszystkich sprawach dotyczących nowego roku przedszkolnego. Informacje takie znajdziecie również państwo na stronie www naszej placówki: www.przedszkole.zsp10.rybnik.pl
Jeśli chodzi o 1 września, przyprowadzacie państwo swoje pociechy zgodnie z zadeklarowanymi godzinami pobytu dziecka w przedszkolu.
Zebrania z rodzicami odbędą się w pierwszych dniach września, o czym zostaniecie państwo poinformowani przez wychowawców grup.

Zapraszam państwa do konstruktywnej współpracy i Życzę jeszcze wiele wakacyjnych przeżyć i słońca.

Barbara Karpiak
Wicedyrektor ZSzP nr 10 w Rybniku