DEKLARACJA WAKACJE 2021

Deklaracja Nowy Rok Szkolny 2021/2022

Dzień dobry Państwu,

zaczął się czerwiec, jest to ostatni miesiąc roku szkolnego, należy zatem pomyśleć o nadchodzących wakacjach. Jak co roku w miesiącach lipcu i sierpniu nasze przedszkole pracuje i zapewnia opiekę dzieciom jej potrzebującym. Zapisując dziecko do przedszkola na dyżur letni, należy jednak pamiętać o okresie, w którym przedszkole będzie zamknięte i to do Państwa będzie należeć zorganizowanie opieki dla Waszych pociech.

Są to następujące terminy:

26 – 30 LIPCA  2021 r. -  PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE

02 – 06 SIERPNIA 2021 r. PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE

Informuję również, iż ze względu na zaplanowany na okres wakacji  remont kuchni, zajęcia  przedszkolne wszystkich grup, odbywać się będą na czas  prowadzonych prac w budynku B naszej placówki ( tam, gdzie na co dzień przebywają TYGRYSKI ). Decyzja taka została podjęta w celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa i spokojnego spędzania czasu bez unoszących się w powietrzu oparów i zapachu farb,

Czas wakacji to także czas urlopów pracowników przedszkola, dlatego nie obowiązuje dotychczasowy podział na grupy, ilość grup uzależniona będzie od ilości zapisanych dzieci.

Rodzice, którzy potrzebują zapisać dziecko na czas wakacji, proszeni są o podanie wychowawcom terminów, w jakich dzieci będą korzystać z opieki placówki. Proszę także o wypełnienie stosownej deklaracji, która będzie do pobrania na stronie www., lub w przedszkolu. Wypełnione deklaracje proszę dostarczyć do przedszkola do 15 czerwca 2021r.

Dzisiaj pierwszy czerwca, więc naszym MILUSIŃSKIM życzę samych radości, a Państwu życzę  radości z posiadania MILUSIŃSKICH!smile

Barbara Karpiak

wicedyrektor

SZANOWNI RODZICE!

BARDZO PROSZĘ O PRZYPROWADZANIE DZIECI DO PRZEDSZKOLA ZGODNIE Z ZADEKLAROWANYMI GODZINAMI.

NIEZGŁOSZENIE SPÓŹNIENIA CZY NIEOBECNOŚCI DO GODZ. 8.30 DEZORGANIZUJE PRACĘ PLACÓWKI W ZAKRESIE

PRZYGOTOWANIA POSIŁKÓW NA DANY DZIEŃ.

(Brak obecności dziecka na śniadaniu , uważany jest bowiem jako nieobecność przez cały dzień, a wtedy zwracany jest koszt

wyżywienia).

PRZYPOMINAM RÓWNIEŻ, ŻE W GODZINACH  11.30 - 12.00  WYDAWANY JEST OBIAD, A O GODZ. 14.00 PODWIECZOREK,

DLATEGO BARDZO PROSZĘ O ODBIERANIE DZIECI NIE WCZEŚNIEJ JAK O GODZINACH : 12.15. i 14.15.

Z POWAŻANIEM

BARBARA KARPIAK

Szanowni Państwo,

Od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021 r. na terenie kraju trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest realizowany następującymi metodami:

• metodą samospisu internetowego aplikacja dostępna jest na stronie https://spis.gov.pl/,
  • metodą wywiadu telefonicznego, dzwoniąc na infolinię spisową obsługiwaną przez pracowników statystyki publicznej od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 pod numerem: 22 279 99 99,
  • z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania.

W ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań zbierane są następujące dane:

• Charakterystyka demograficzna osób,
  • Aktywność ekonomiczna osób,
  • Poziom wykształcenia,
  • Niepełnosprawność,
  • Migracje wewnętrzne i zagraniczne,
  • Charakterystyka etniczno-kulturowa,
  • Gospodarstwa domowe i rodziny,
  • Stan i charakterystyka zasobów mieszkaniowych (mieszkania i budynki).

Osoby, które dokonały samospisu internetowego zachęcamy do udziału w „Loterii Narodowego Spis Powszechnego Ludności i Mieszkań”  https://loteria.spis.gov.pl/

Do wygrania cenne nagrody!